Вибрати За

Жителів Романівської громади закликають за можливості сплачувати податки

Фінансисти Романівщини виконують свої обов’язки: здійснюють фінансування на виплату заробітної плати, оплату енергоносіїв та інших видатків для забезпечення життєдіяльності громади.

За час бойових дій зі зрозумілих причин спостерігається тенденція зменшення надходжень до бюджету Романівської громади. Навіть на законодавчому рівні визначено, що у зв’язку з впровадженням воєнного стану в Україні платники податків, які не мають такої можливості, можуть тимчасово їх не сплачувати.

Але звертаємо вашу увагу на ключову фразу: «платників податків, які не мають такої можливості», і розуміємо під нею тих, хто втратив бізнес або хто тимчасово не може його вести. Знаємо, що більшість підприємців Романівської громади активно включилися у волонтерську діяльність, на пряму перераховують кошти на Збройні сили України, допомагають фінансово та матеріально тим, хто зараз найбільше цього потребує.Проте закликаємо тих, хто не призупинив підприємницьку діяльність, не ігнорувати свої обов’язки та сплачувати податки. Адже ваші платежі наповнюють бюджет громади і цим забезпечують повноцінні:
– виплату заробітної плати та нарахувань на неї працівникам бюджетних установ сфери загальної та дошкільної освіти, позашкілля, закладів культури, соціального захисту тощо;
– оплату енергоносіїв закладів бюджетної сфери;
– харчування;
– благоустрій громади
– тощо.

Тримаємо стрій! Бережіть себе та близьких! Все буде Україна!

Фінансове управління Романівської селищної ради