Вибрати За

Жителя Романівського району за вчинення ряду злочинів засуджено до позбавлення волі

За вчинення ряду злочинів жителя Романівського району засуджено до 7 років позбавлення волі. Про це Твій Романів повідомили в Новоград-Волинській місцевій прокуратурі:

“Новоград-Волинською місцевою прокуратурою здійснено публічне обвинувачення у справі за фактами кримінальних правопорушень, зокрема, втягнення неповнолітнього у злочинну діяльність, незаконного заволодінь транспортними засобами, викрадення майна та спричинення тілесних ушкоджень жителем Романівського району.

Так, вироком Баранівського районного суду від 08.10.2019 жителя с. Старочуднівська Гута Романівського району визнано винним у вчинені злочинів, передбачених ч. 1 ст. 125, ч. 2 ст. 185, ч. 2 ст. 289, ч. 1 ст. 304 КК України та за сукупністю злочинів призначено покарання у виді 7 років позбавлення волі без конфіскації майна, а також стягнено із засудженого на користь держави процесуальні витрати, пов’язані з залученням експертів при проведенні експертиз на суму 15 тис. грн. та задоволено позов одного із потерпілих на загальну суму 25 тис. грн.

Установлено, що 13.04.2019 житель с. Старочуднівська Гута Романівського району, схилив неповнолітнього до вчинення злочину та спільно з останнім незаконно заволодів автомобілем марки «Мерседес 230Е», який під час руху пошкодили, спричинивши потерпілому збитків на суму 10 319 грн.

У подальшому, 14.05.2019 близько 16 год., цей же житель с. Старочуднівська Гута побив місцевого жителя та його співмешканку, яка намагалася припинити протиправні дії злочинця, спричинивши їм легкі тілесні ушкодження без короткочасного розладу здоров’я. А вже близько 23 год. 14.05.2019 з домогосподарства іншого жителя с. Старочуднівська Гута, злочинець викрав електроінструмент на загальну суму 8 593 грн. та скутер марки «Хонда Діо», які втопив у місцевому ставку.”