Вибрати За

Жителі Каменя приїжджали в Романів протестувати проти реорганізації школи до початкового ступеня
19 квітня вранці жителі с. Камінь зібралися під Романівською селищною радою, аби висловити свій протест проти реорганізації Камінського ЗЗСО. Зокрема зібралися батьки школярів, загалом понад 30 осіб.

До протестувальників вийшов голова Романівської селищної ради Володимир Савченко, запросив на обговорення до зали засідань селищної ради.

За словами жителів Каменя, які прибули на протест, досягти компромісу не вдалося, представників громади не почули, конкретних відповідей не дали.

Уже за кілька годин на сайті селищної ради були оприлюднені проєкти рішень селищної ради, серед яких проєкт про реорганізацію Камінського ЗЗСО зі школи І-ІІІ ступенів до школи І ступеня, тобто залишаться лише початкові класи.

Батьки ж написали звернення до народного депутата та депутатів обласного рівня з проханням почути їх і звертаються до місцевих депутатів селищної ради з проханням не підтримувати даний проєкт рішення на сесії.

Також у сторінці фейсбук Камінський вісник жителі Каменя оприлюднили пост-реакцію на сьогоднішню зустріч з обуренням, а також виклали в Ютуб відео самої зустрічі.

Відео про Камінську школу

Нагадаємо, 15 квітня у Романівській селищній раді відбулася зустріч, на якій в т.ч. обговорювали реорганізацію освітніх закладів.

Переглянути презентацію можна тут: https://drive.google.com/file/d/1ztZnmub70Pnwxx8SPNACflTCt0eAf0tM/view?fbclid=IwAR1hQ3FkYgboOt7_pgwpAO8O-_A6IKEWZ7DFY0JvbF49hRhaRDr6cgHTIN8