Вибрати За

Житель Романівщини намагався придбати в Інтернеті пластикові ємності і втратив 2400 грн
Романівська поліція розпочала кримінальне провадження за ст. 190 (Шахрайство) КК України та встановлює осіб, причетних до ошуканства жителя Романівщини

Про це повідомляє ГУ НП у Житомирській області

47-річний житель Романівського району, вирішивши придбати спеціальні пластикові ємності, знайшов відповідне оголошення в інтернет-мережі. Чоловік домовився з продавцем про купівлю та сплатив на вимогу того 2400 гривень. Продавець підтвердив надходження коштів та запропонував покупцеві приїхати за ємностями на підприємство, розташоване у сусідньому районі. По прибуттю чоловік дізнався, що придбаного ним товару немає, продавця ніхто не знає, та й телефонний зв’язок з ним припинився, а оголошення з сайту було видалене. 

Поліція відкрила кримінальне провадження і нагадує жителям Романівщини: намагайтеся не сплачувати наперед за товар, придбаний за допомогою мережі Інтернет. Скористайтеся послугами післяплати, або так званої «захищеної оплати», які пропонують транспортні компанії, торгівельні інтернет-майданчики та фінансові установи. 

Як повідомляв Твій Романів, на Романівщині з початку року зафіксовано 15 випадків шахрайств. Детальніше про види шахрайств і як від них захиститися – тут.