Вибрати За

Жителька Романівської громади хотіла придбати продукти, проте була змушена звертатися до поліції через шахрайство

17 серпня до поліції звернулася жителька одного із сіл Романівської громади, яка втратила 7,5 тисяч гривень, сподіваючись придбати продукти харчування.

“Жителька Романівської громади замовила через інтернет-мережу продуктовий набір, оголошення про продаж якого знайшла в одній із соцмереж. Оплативши наперед 7,5 тисяч гривень, жінка так і не діждалась свого замовлення, а зв’язок з контактною особою увірвався”, – йдеться в повідомленні Головного управління Національної поліції в Житомирській області.

Нині триває досудове розслідування за ч. 1 ст. 190 (Шахрайство) КК України, у рамках якого поліцейські встановлюють причетних до кримінального діяння. 

Як зауважує т.в.о. начальника відділення поліції №5 Морозов Станіслав Сергійович, впродовж останніх місяців шахраї активізувалися, тож громада має бути пильною. Купуючи товари в інтернеті – обрайте післяплату, не сплачуйте кошти наперед. В жодному разі не повідомляйте стороннім особам дані своєї банківської карти, пін-код чи SVV-код. Якщо вам телефонують з банку і повідомляють про проблему з вашим рахунком, краще покласти слухавку і зателефонувати за номером, вказаним на вашій телефонній картці – таким чином ви зв’яжетеся точно саме з банком. Завжди перевіряйте інформацію. Якщо вам дзвонять телефоном і повідомляють про надзвичайну ситуацію з сином/дочкою/дружиною/чоловіком/близьким родичем і просять гроші для допомоги – спочатку перевірте інформацію – зателефонуйте рідним.