Вибрати За

До 8 років позбавлення волі засудили романівчанина, який спричинив тілесні ушкодження знайомому, від яких той загинув
Чуднівською окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого.

Вироком Баранівського районного суду від 14.09.2021 жителя смт  Романів визнано винним у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України та призначено покарання у виді восьми років позбавлення волі.

Як встановив суд, 13 березня 2020 року, у вечірню пору доби, між засудженим та потерпілим, які перебували у будинку свого знайомого в смт Романів, на грунті раптово виниклих неприязних відносин розпочався конфлікт під час якого романівчанин наніс не менше двох ударів в обличчя потерпілого, від яких останній впав на підлогу, після чого, продовжуючи свої злочинні дії спрямовані на спричинення тілесних ушкоджень потерпілому, наніс численні удари кулаками рук по тулубу.

В результаті цих дій, потерпілому спричинено різного роду тяжкості тілесні ушкодження, у тому числі тяжкі тілесні ушкодження за ознакою небезпеки для життя в момент заподіяння (серед яких розрив селезінки), від яких 15.03.2020 потерпілий помер у лікарні.

Наразі вирок Баранівського районного суду не набрав законної сили, оскільки протягом 30 днів з дня його проголошення на нього може бути подана апеляційна скарга.

Відповідно до статті 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба прокуратури