Вибрати За

Добровільна бригада рятувальників з Биківки отримала пожежне спорядження від міжнародних партнерів

Добровільна бригада рятувальників з Биківки отримала пожежне спорядження від Фонду міжнародної солідарності  у партнерстві з BGK (Банком крайового господарства) та за фінансування ЄС.

Про це Твій Романів повідомили у відділі доходів, економічного розвитку та інвестицій фінансового управління Романівської селищної ради.
Зокрема у відділі зауважили, що Романівська громада з минулого року бере участь у проєкті «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні», що реалізується Фондом міжнародної солідарності у рамках програми “U-LEAD з Європою” і співфінансується програмою польської співпраці задля розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща. За цей рік в рамках проекту у смт Биківка сформували Добровільну пожежну команду, її учасники проходять зараз спеціальне навчання, що проводиться Державною службою України з надзвичайних ситуацій, щоб отримати знання та опанувати навички гасіння пожеж та реагування на надзвичайні ситуації. В рамках цього ж проекту з допомогою Фонду міжнародної солідарності Биківська добровільна пожежна бригада отримала пожежне спорядження, зокрема – мотопомпи, амуніцію, драбини, лопати, рукави, тощо.