Вибрати За

Для старшокласників Романівського району влаштували День кар’єри

12 листопада у Романівському районному будинку культури провели День кар’єри для старшокласників району. Його організувала Романівська районна філія Житомирського обласного центру зайнятості.

“Вибір професії – це надзвичайно велика відповідальність. Відповідальність перед батьками, перед суспільсьтвом, та, найголовніше – перед собою. Вона полягає в тому, аби обрати саме свій шлях і ним іти. Бо тільки сама людина може побачити до чого в неї більший хист, до чого вона відчуває покликання. Кожен відчуває, що йому легше “дається” і, отже, чому може присвятити життя. І тут найважливіше – не схибити”, – зазначила на початку заходу керівник Романівської районної філії ЖОЦЗ Людмила Бондар.

У залі РБК зібрали старшокласників навчальних закладів району, а на сцені представники вишів області презентували свої навчальні заклади, розповідали про особливості професій, яким навчають, їх переваги, можливості проходження практики за кордоном, подальшого працевлаштування, умови вступу і навчання. Деякі навчальні заклади у холі будинку культури проводили маленькі майстер-класи, а також відповідали на запитання школярів.