Вибрати За

Для зміцнення тероборони депутати зібрались на позачергову обласну сесію

Ігор Ходак, депутат Житомирської обласної ради від політичної партії «Наш край» взяв участь у дев’ятій позачерговій сесії VIII скликання.

На сесії розглянули термінові, нагальні питання, які стосуються територіальної оборони та змін до обласного бюджету.

Ігор Ходак разом з депутатами «Нашого краю» підтримали внесення змін до Програми надання матеріально-технічної допомоги Житомирському обласному територіальному центру комплектування  та соціальної підтримки на 2021-2023 роки. А також відповідно проголосували за зміни до обласного бюджету на 2022 рік та виділили з резервного фонду  2 мільйони гривень на територіальну оборону Житомирщини. Залучать ще одне джерело фінансування – місцеві бюджети.

«Наша територіальна оборона має потужну підтримку від депутатів Житомирської обласної ради.

Разом з колегами відпрацювали сьогодні на засіданні бюджетної комісії та на позачерговій сесії облради, основне питання – зміни до бюджету і фінансування підрозділів територіальної оборони на території Житомирщини. Маємо об’єднати фінансові сили аби підтримати тих, хто сьогодні боронить кордони нашої держави, стримує ворога і віддано служить народові України.

Під час сесії підтримали звернення колег-депутатів до жителів області задля уникнення дестабілізації ситуації в соціумі.

Зберігаймо спокій та підтримуймо наших захисників» – наголосив Ігор Ходак, депутат Житомирської обласної ради.

Надія Довбиш