Вибрати За

Дитячі садочки в Романові запрацють не раніше початку червня

20 травня Кабінет Міністрів України запровадив “адаптивний карантин“. Раніше прем’єр-міністр Денис Шмигаль анонсував, що в рамках адаптивного карантину дитячі садочки зможуть працювати вже з 25 травня.

Як повідомили Твій Романів у Романівській селищній раді, що нині вони чекають появи офіційних документів на дозвіл відкривати дитячі садочки і розпочали підготовку до їх відкриття, проте технічно дошкільні заклади зможуть відкрити не раніше червня.

“Сьогодні обидва дитсадки Романова подали нам списки необхідних речей, які вимагають урядовці для відкриття закладів. Тому садочки зможуть відкрити лише після їх закупівлі і доставки. Зокрема це безконтактні термометри, рукавички, дезінфікуючі засоби, одноразові паперові рушники, адже багаторазовими в період карантину користуватися не можна, тощо. Працівники садочки активно готуються до відкриття – миють, прибирають, фарбують. Думаю до початку червня всі необхідні організаційні і закупівельні моменти ми владнаємо”, – зазначила Катерина Мирончук, в.о. романівського селищного голови