Вибрати За

Директорка Романівської лікарні взяла участь у фаховій майстерні в рамках підготовки до реформи вторинної ланки медицини

Стан та перспективи реформування вторинної ланки медицини обговорювали в обласній раді 20 листопада на одноденній фаховій майстерні з однойменною назвою.

Цей захід відбувся в рамках проєкту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який впроваджується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад за фінансової підтримки USAID, та спрямований на представників обласної та районних рад, головних лікарів центральних районних лікарень.

Участь у фаховій майстерні взяла директор КНП Романівська лікарня Ірина Серт.

Модератором зустрічі виступив Костянтин Надутий, експерт з медичних питань УАРОР, член координаційної Ради Української Медичної експертної Спільноти (УМЕС), Член Президії Національної Лікарської Ради.

У ході проведення  фахової майстерні учасники обговорили проблемні питання реформування вторинної ланки медицини, шляхи їх вирішення та проаналізовали нормативно-правову базу на предмет практичного застосування законів та підзаконних актів.

Учасники заходу мали можливість поставити запитання, щодо впровадження реформи, фахівцям, обмінятися думками з колегами.

за матеріалом Житомирської обласної ради