Вибрати За

Депутатська фракція «ЗА МАЙБУТНЄ» у Житомирській обласній раді спрямувала 3,5 млн грн на розвиток громад області

Мова йде про кошти, які за ініціативи голови фракції «ЗА МАЙБУТНЄ» у Житомирській обласній раді Віктора Развадовського виділені з обласного бюджету та направлені пропорційно на заходи соціально-економічного розвитку громад області у 2021 році.

Отож, за ці кошти будуть встановлені дитячі ігрові майданчики та містечка, автобусні зупинки. Також частина  коштів спрямована на закупівлю медичного обладнання у лікувальні заклади, реконструкцію електромереж, придбання штучного покриття для футбольного поля та ін.

Зокрема для Романівської селищної територіальної громади заплановано закупити та встановити три дитячих спортивно-ігрових майданчика, лабораторне обладнання для КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Романівської селищної ради та холодильника для Камінської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Загалом за сприяння депутатів обласної ради від партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Романівська громада на свій розвиток отримає субвенцію з обласного бюджету у сумі  500 тис. грн.

Як зазначив Віктор Развадовський, його діяльність як депутата обласної ради спрямована на підтримку ініціатив місцевих громад, органів місцевого самоврядування та вирішення питань, з якими звертаються виборці, інтереси яких він представляє у Житомирській обласній раді.

«На таку роботу націлений кожен депутат із нашої фракції «ЗА МАЙБУТНЄ», тому при розподілі субвенції ми враховували потреби кожної територіальної громади області по максимуму»,- зазначив Віктор Развадовський.

Пресслужба депутата
Житомирської обласної ради
Віктора Развадовського