Вибрати За

Депутати та посадовці Романівської громади здобули переможні місця на обласній спартакіаді органів місцевого самоврядування
28 травня у Житомирі на стадіоні “Спартак – Арена” відбулися фінальні змаганння ХІ обласної спартакіади серед збірних команд органів місцевого самоврядування та депутатського корпусу під девізом «Спорт об’єднує всіх в одну команду!».

Про це повідомляє відділ культури, туризму, молоді та спорту Романівської селищної ради.

Від Романівської територіальної громади участь у третьому етапі обласної галузевої Спартакіади взяли: депутати селищної ради – Володимир Орлюк та Олександр Мичківський, посадові особи селищної ради – Катерина Захарченко та Віктор Фещенко. За результатами проведених змагань усі вони вибороли призові місця.

Володимир Орлюк – І місце з настільного тенісу серед чоловіків. Олександр Мичківський – І місце з міні-футболу (у складі команди-переможця зональних міні-футбольних змагань – Курненської ТГ). Катерина Захарченко – ІІІ місце з настільного тенісу серед жінок. Віктор Фещенко – ІІІ місце з шашок серед чоловіків.

У командному заліку з настільного тенісу наші спортсмени посіли ІІ командне місце та були нагороджені кубком і грамотою.

Депутат Романівської селищної ради Володимир Орлюк буде представляти нашу громаду, як гравець з настільного тенісу у складі збірної команди органів місцевого самоврядування Житомирської області, на Всеукраїнських змаганнях, які стартують 6 червня у м. Чорноморськ Одеської області.