Вибрати За

Депутати Романівської селищної ради проголосували за бюджет 2022, затвердили старост і закликали не переслідувати Порошенка

24 грудня відбулася завершальна сесія Романівської селищної ради у 2021 році – так званна “бюджетна сесія”.

На початку сесії виступив голова спілки АТО “Схід” Анатолій Томчевський з приводу правомірності ведення земельних питань у Романівській селищній раді. Депутати вислухали промову, керівництво Романівської селищної ради зауважили, що не вся інформація відповідає дійсності і пообіцяли надати таку ж публічну відповідь на звернення.Перед початком розгляду питань перед присутніми виступив депутат Житомирської обласної ради Ігор Ходак.

Першим робочим питанням на сесії був бюджет на 2022 рік. Зокрема в наступному 2022 році Романівська селищна рада планує бюджет у розмірі 166 934 748 грн – це і доходи місцевого бюджету, і субвенції з обласного і державного. З них 113 492 516 грн з загального фонду та 34 645 грн зі спеціального фонду спрямують на заробітні плати. 8 988 135 грн витратять на оплату комунальних послуг та енергоносії. Видатки розвитку у 2022 році попередньо становитимуть 1 381 280 грн.

Депутати затвердили старост новостворених старостинських округів.

Зокрема:

 1. Биківського старостинського округу – Романчука Олександра Анатолійовича;
 2. Вільшанського старостинського округу  – Колотюка Петра Яковича;
 3. Врублівського старостинського округу – Якимчук Тетяну Володимирівну;
 4. Годиського старостинського округу (з адміністративним центром в с.Старочуднівська Гута) – Фещенка Анатолія Івановича;
 5. Гордіївського старостинського округу –Войцехівську Олену Володимирівну;
 6. Камінського старостинського округу – Гринчук Любов Анатоліївну;
 7. Ольшанського старостинського округу –  Голумбйовського Вадима Павловича;
 8. Романівського старостинського округу -Жовтуна Олександра Леонідовича;
 9. Соболівського старостинського округу  – Моравську Ірину Едуардівну;
 10. Ясногородського старостинського округу – Свиридюк Ларису Алімівну.
 11. Прутівського старостинського округу – Гирука Олега Михайловича.

Депутати затвердили ряд програм, затвердили положення і програму, які стосуються діяльності “Добровільної пожежної команди” у Биківці.

Також депутати адресували два звернення. Одне стосувалося податкових змін, інше – політичного переслідування, зокрема колишнього президента Петра Порошенка.Депутати підтримали обидва звернення, хоча “за” останнє проголосували лише трохи більше половини депутатів – 14 осіб.