Вибрати За

Депутати Миропільської селищної ради на сесії заборонили штучні квіти на кладовищах, створили службу “Соціального таксі” та виділили кошти на поліцейське авто
26 березня відбулася чергова сесія Миропільської селищної ради.

Про це Твій Романів повідомила Миропільський селищний голова Світлана Власюк.

Серед інших питань депутати внесли зміни до правил благоустрою селищної ради, зокрема заборонили використовувати штучні квіти на кладовищах. Раніше керівники громад та релігійні наставники регулярно зверталися до громад з таким же проханням – не використовувати штучні квіти під час поминальних днів, адже ті негативно впливають на навколишнє середовище.

Також на сесії депутати спрямували субвенційних 500 тис. грн. вільних залишків на придбання авто поліцейським Миропільської громади в рамках програми із запобігання злочинності та проєкту “Поліцейський офіцер громади”.

Депутати проголосували за створення Служби “Соціального таксі”. Селищна рада уже підготувала необхідний пакет документів і направить його до Міністерства соціальної політики для отримання спецавтомобіля для перевезення жителів Мирополя з порушеннями опорно-рухового апарату .

На черговій сесії депутати створили комунальну лісомеліоративну установу Миропільської селищної ради, яка займатиметься впорядкуванням земель агропромислового комплексу та лісосмуг.