Вибрати За

Депутати Житомирської обласної ради підтримали ініціативу Віктора Развадовського та проголосували за звернення до вищих органів влади щодо соціальних виплат «чорнобильцям»

Голова фракції політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» в обласній раді Віктор Развадовський ініціював звернення до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України, що стосується виплати коштів за втрачене на радіоактивно забрудненій території майно громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Це звернення депутати одноголосно підтримали на профільних комісіях та проголосували 24 грудня на 2-й сесії Житомирської обласної ради.

Держава заборгувала «чорнобильцям», які втратили власне майно на радіоактивно забрудненій території, понад 103 млн грн. Цього року було компенсовано з державного бюджету лише 1,4 млн грн. Але більшу частину соціальних виплат громадянам боргують, і це попри рішення судів, виконання яких гарантовано державою. Тож за ініціативи Віктора Развадовського депутати звернулись до центральних органів влади з проханням посприяти у вирішенні питання виділення 103,5 млн грн на погашення  заборгованості у повному обсязі.

«У зв’язку з катастрофою на ЧАЕС тисячі людей змушені були кинути власні домівки та все майно, що мали. А держава про них забула, не виконує повністю те, що гарантує. Вже минуло 34 роки з тих жахливих часів, а про героїзм ліквідаторів згадують лише в чергову річницю аварії. А те, що гарантовано – або не виплачують взагалі, або дуже повільно. Тож сподіваюсь, що в Києві нас почують, і почнуть виконувати державні гарантії та виплачувати людям компенсації за те, що вони втратили не з власної волі», – прокоментував прийняття звернення Віктор Развадовський.

Пресслужба депутата  
Житомирської обласної ради
Віктора Развадовського