Вибрати За

Давайте разом допоможемо романівчанці Сніжані Вакулин побороти рак!
Романівчанка Сніжана Вакулин вперто бореться за життя і потребує підтримки від нас з вами.

Уже рік Сніжана має страшний діагноз – Лімфома Ходжкіна. Жінка пройшла 6 курсів хіміотерапії, нині  за результатами ПЕТ КТ відомо, що живих онкоклітин немає, але є поодинокі збільшені вузли, де прогресували онкоклітини. Позбутись їх можна за допомогою 15-18 променевої терапії.

Сніжана Вакулин пройшла страшні етапи і одужання цілком реальне, для проходження променевої терапії потрібно якихось 13 тис. грн. Здавалося б, така невелика сума у порівнянні  з тисячами гривень, які потрібні були на початку, проте таких грошей у жінки немає. 2300 грн пенсії – ось і весь дохід хворої Сніжани. Ще 2400 грн соцвиплат отримує її маленька донечка, яка перенесла 3 складні операції на серці. За такі гроші годі прожити і здоровій людині, що ж говорити про постійне складне дороговартісне лікування.

Сніжана щиро дякує всім, хто підтримував її протягом цього надзвичайно складного року. Вона дійсно знає реальну цінність кожної гривні, яку люди перераховували на її лікування, щиро дякує всім за надію жити, виховувати донечку. Жінка мріє нарешті позбутися страшної хвороби, забути про все пережите, мов про страшний сон і просто жити.

Давайте разом її підтримаємо!

5167 8032 5419 2409 (карта Ощадбанку на ім’я Сніжани Вакулин)

4149 5001 4334 7634 (карта Райфайзен Банк Аваль на ім’я Сніжани Вакулин)