Вибрати За

Графік відключень електроенергії на Романівщині у зв’язку з плановими ремонтними роботами

На сайті Житомиробленерго оприлюднені графіки планових ремонтних робіт на лініях з відключенням електроенергії. Зокрема наступного тижня світло тимчасово зникатиме на деяких вулицях Романова, Мирополя, Залужного, Карвинівки, Грем’ячого, Годихи, Бартухи, Омильного, Вільхи.Тож, 24 січня ремонтні роботи проводитимуть в Карвинівці, Грем’ячому та у Романові на вулицях Кооперативній, Небесної Сотні, Шевченка. Детальний графік – тут.

25 січня капремонт продовжать у Карвинівці, здійснюватимуть заміну проводів у Вільсі, проводитимуть ремонт у Годисі, Бартусі, Грем’ячому. Детальний графік – тут.

26 січня світло тимчасово через ремонти зникатиме у Вільсі, Карвинівці, Годисі, Бартусі, Грем’ячому, на лінії Камінь-Козара. Детальний графік – тут.

27 січня у Залужному проводитимуть заміну вводів, продовжать капремонт у Карвинівці, Бартусі, Годисі, Грем’ячому. Здійснюватимуть плановий ремонт у Мирополі на вул. Кошового та Лесі Українки. Детальний план – тут.

28 січня продовжать РЕМівці ремонтні роботи в Карвинівці, Годисі, Залужному, Бартусі, Грем’ячому. А також на вул. Перемоги, Франка у Мирополі та на лінії Миропіль-Дертка. Детальний графік – тут.

29 січня світло зникатиме на деяких вулицях Карвинівки, Годихи, Грем’ячого, Микільська. Детальний план – тут.

31 січня роботи проведуть на лініях Карвинівки, Годихи, Бартухи, Омильного, Вільхи. Детальніше – тут.