Вибрати За

Голова ОДА Віталій Бунечко офіційно представив нового голову Романівської РДА Василя Флуда

22 січня у Романівській районній державній адміністрації відбулося офіційне представлення новопризначеного голови Романівської РДА Василя Флуда.

Представляти нового очільника громади приїхав голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечко, також на захід прибув депутат обласної ради Ігор Ходак.

Під час офіційних привітань Ігор Ходак зазначив, що нині разом з Віталієм Бунечком досягнено домовленості про те, що вже цьогоріч розпочнеться ремонт доріг Романів-Залужне-Висока Піч та відрізку дороги Чуднів-Шепетівка. Тож обласний депутат сподівається, що якісно проведений ремонт цих доріг стане одним із перших досягнень новопризначеного голови РДА Василя Флуда.

Привітали новопризначеного голову РДА Василя Флуда голова районної ради Олександр Кондратюк, в.о. Романівського селищного голови Катерина Мирончук, екс-очільник Романівської РДА та екс-заступник голови Житомирської ОДА Микола Дейсан, заступник голови РДА Тетяна Кучинська, голова Чуднівської РДА Олександр Хомич, настоятель парафії Покрови Пресвятої Богородиці у Романові Іван Майка, який вручив Василю Флуду ікону.

Під час представлення всі мали можливість поставити запитання голові ОДА Віталію Бунечку. Зокрема піднімалося питання будівництва дороги до с. Вила, на що очільник ОДА відповів, що загалом протягом 4 років планується масштабне будівництво доріг, в першу чергу до опорних шкіл, тож найімовірніше питання дороги до с. Вила теж вирішиться. Також піднімали питання завершення будівництва Романівської лікарні, на що голова ОДА пообіцяв приїхати з робочим візитом у Романів, а також зазначив, що область готова співфінансувати будівництво. Йшла мова й про децентралізацію, адже Карвинівська сільська рада за перспективним планом має увійти до Чуднівської громади, проте жителі села Станіславівки, які відмежовані від сільради річкою, проти такого рішення. Це питання, за словами Віталія Бунечка, вирішуватимуть вже завтра, адже готовий перспективний план представлятимуть у Києві у цю п’ятницю.