Вибрати За

В Інтернет-мережі запрацював новий офіційний сайт Романівської селищної ради
У Романівської селищної ради з’явився новий офіційний сайт. Знайти його можна за посиланням – http://romanivska.gromada.org.ua/

Сайт створений на офіційній платформі для органів місцевого самоврядування і містить всі необхідні функції і розділи, які зобов’язана висвітлювати селищна рада. Він містить інформацію про керівництво  селищної ради, контактні дані, інформацію про депутатський корпус та виконавчий комітет.

«Перш за все сайт селищної ради нам необхідний для публікації офіційних документів, розпоряджень селищного голови, проектів та рішень сесії. Сайт дає можливість населенню ознайомлюватися з усіма документами, які за законом мають бути оприлюдненні на загал», – прокоментував створення сайту секретар Романівської селищної ради Юрій Чумаченко.

Як зазначив Юрій Миколайович, сайт передбачає й можливість зворотної реакції, комунікації з жителями громади. Зокрема є можливість заповнення форми зворотного зв’язку, реєстрації електронних петицій, звернень до посадовців.

Ресурс має розділ новин, в якому публікуватиметься актуальна і важлива інформація.

Наповненням сайту займається керуюча справами виконкому Романівської селищної ради Інна Іванюк. Нині сайт ще на стадії заповнення, тож щодня кількість інформації на ньому збільшуватиметься.

Скріншоти з сайту