Вибрати За

В ОДА показали як триває “Велике будівництво” за 49,5 млн. грн на Романівщині
19 липня на сайті Житомирської ОДА оприлюднили інформацію про перебіг капітального ремонту дороги у Романівській громаді в рамках проєкту “Велике будівництво”.

Так, у Романівській громаді проводиться капітальний ремонт ділянки дороги О 061938 Романів – Лісна Рудня – Межирічка. Як повідомляє Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА, йдеться про ділянку км 1+500 – км 6+500.

Існуюча автомобільна дорога О 061938 належить до V категорії і проходить у межах населених пунктів смт Романів та с. Ясногород Житомирського району Житомирської області.

Капітальний ремонт ділянки передбачає:

  • влаштування 5,0 км асфальтобетонного покриття;
  • влаштування п’яти автобусних зупинок;
  • пониження бортового каменю до 2,5 см у місці сполучення пішохідних тротуарів із проїзною частиною дороги на пішохідних переходах для можливості переміщення маломобільних груп населення;
  • влаштування поширення на ділянках, де існуюча ширина проїзної частини менша за проєктну;
  • влаштування двох нових мостів довжиною 12,5 м кожен.

На даний момент на об’єкті влаштовано 5,0 км а/б покриття, 8 примикань, 5 зупинок громадського транспорту, які відносяться до уособлених зупинок. Також на тротуарах влаштовано новий дорожній одяг, встановлено комплекси автономного освітлення на базі посилених металевих опор.

Як повідомляє Житомирська ОДА, станом на 19.07.2021 на об’єкті залишилося виконати влаштування узбіч, колесовідбійника, тактильної плитки, дорожньої розмітки, ремонт штучних споруд (лотків водовідведення).

Роботи на об’єкті виконує підрядник – ТОВ «Будстандарт ЛТД». Загальна кошторисна вартість об’єкту становить 49 540, 380 тис грн.