Вибрати За

Вітання з Великоднем від настоятеля Свято-Успенського храму, протоієрея Ярослава Коверчука
ХРИСТОС ВОСКРЕС!

Після сорокаденного подвигу великого посту Пасха Христова знову входить в наші християнські родини, в наші душі і серця, осяюючи нас Божественним світлом.

Воскресіння Христове – основа нашої віри. Святі Апостоли проповідували про Воскресіння Христове, засіваючи зерна віри у людських душах, віра у Воскреслого Спасителя укріпляла мучеників у важких муках, вона привела до істини численні язичницькі племена і народи. Христос воскрес, Він дійсно живий, і тому жива і Віра наша. Його Воскресіння – запорука нашого воскресіння і нашого вічного життя.      

Пам’ятаймо істину: неможливе людині – можливе Богу. По нашій  вірі, через щире покаяння і сердечну молитву Господь явить нам Свою милість. Як Своїм Воскресінням Він переміг зло і всіляку неправду, так ми з істиною вірою в Його Воскресіння здатні осилювати всі труднощі і скорботи нашого земного буття. Воскреслий Спаситель з нами завжди, як і Сам Він це обіцяв: «Я з вами по всі дні до кінця віку» (Мф. 28, 20).

У святі дні  Пасхи в невимовній  радості вітаю вас, дорогі дітки, молодь, брати та сестри у Христі зі Святом свят – Світлим Христовим Воскресінням! Бажаю вам  насолодитися  великою пасхальною радістю, яка допомагає нам духовно зміцнюватися і вдосконалюватись. Нехай Воскреслий Христос Спаситель зміцнить наші сили для несіння життєвого хреста, принесе в наші душі, наші родини і в наше суспільство мир, любов, здоров’я  і злагоду.

ВОІСТИНУ ВОСКРЕС ХРИСТОС!

протоієрей Ярослав Коверчук
благочинний Романівського району,
настоятель Свято-Успенського храму смт Романів