Вибрати За

Віктор Развадовський передав КНП «ЦПМСД Романівської селищної ради» сечовий аналізатор, 50 пульсоксиметрів та 100 захисних костюмів
Віктор Развадовський разом із колегами  по фракції «ЗА МАЙБУТНЄ » у Житомирській обласній раді  Олександром Чорноморцем, Олександром Савченком, Андрієм Ковальовим та Оленою Гронською 26 березня відвідали КНП «ЦПМСД Романівської селищної ради», поспілкувалися з сімейними лікарями та вручили подарунки.

За сприяння фракції та Віктора Йосиповича з обласного бюджету було спрямовано кошти у сумі 50 тис. грн  для закупівлі сечового аналізатора.

Аналізатор уже встановили, тож Віктор Развадовський нині мав нагоду особисто побачити апарат у роботі. Всього за три хвилини обладнання проводить аналіз одночасно від 1 до 10 зразків сечі, вимірює їх за 13 базовими показниками.  Тут же Віктору Йосиповичу продемонстрували й аналізатор крові, який у закладі встановлений кілька місяців тому і теж здійснює аналіз за кілька хвилин.

Також  Віктор Развадовський подарував від себе особисто для Центру ПМСД  50 пульсоксиметрів та 100 захисних костюмів для медичних працівників.

Зауважимо, що  саме пульсоксиметр   є одним  із найнеобхідніших ідентифікаторів стану здоров’я пацієнтів під час пандемії COVID-19.

У ході спілкування з лікарями Віктор Развадовський пообіцяв і надалі підтримувати земляків, зокрема медиків у громаді.