Вибрати За

Віктор Развадовський очолив Житомирський обласний осередок політичної партії «За майбутнє»

3 липня відбулися установчі збори Житомирської обласної організації політичної партії «За майбутнє», кістяк якої внаслідок об’єднання склали місцеві команди політичних сил «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» і «Справедливості та розвитку» (раніше – Всеукраїнської Чорнобильської Народної Партії «За добробут та соціальний захист народу»).

– Краще майбутнє України, нашої області, своїх сімей та особисте люди Житомирщини небезпідставно пов’язують саме з такою особистістю, як Віктор Развадовський. Багато з них, особливо у 67 одномандатному виборчому окрузі, відверто шкодують, що він уже майже рік не представляє їхні інтереси у Верховній Раді поточного скликання, – наголосили у своїх виступах учасники установчих зборів.

– Вважаю себе патріотом України. Мені приємно, що головою нової політичної партії «За майбутнє» є Ігор Палиця – людина, яка у важкі 2014-2015 роки, очолюючи Одеську обласну державну адміністрацію, втримала цей регіон від роздмухування проросійського сепаратизму та колабораціоналізму, зробивши тим самим значний внесок у збереження Української держави. Чимало позитивного ним зроблено на посаді голови Волинської обласної ради для його малої батьківщини. Оскільки реформа децентралізації влади створює реальні можливості для зміни країни безпосередньо людьми на місцях, маючи бажання, досвід та здоров’я розвивати рідну Житомирщину, даю згоду очолити Житомирську обласну організацію політичної партії «За майбутнє», – відповів Віктор Развадовський на пропозицію учасників заходу про внесення його кандидатури на голову обласного осередку партії.

Одноголосним рішенням головою Житомирської обласної організації політичної партії «За майбутнє» було обрано відомого в Україні державного і політичного діяча, благодійника, учасника бойових дій, ліквідатора наслідків аварії на ЧАЕС, уродженця Романова Віктора Развадовського.

Уже після голосування Віктор Йосипович закликав однопартійців невідкладно розпочати роботу для того, щоб отримати гідну підтримку земляків на місцевих виборах, виправдати її та, на наступному етапі, успішно пройти випробування ще й виборчою кампанією до єдиного законодавчого органу України.