Вибрати За

Віктор Развадовський: «ЗА МАЙБУТНЄ» продовжує рух вперед

Шановні жителі Житомирщини!

Вибір зроблено! Його зробили ви – свідомі, відповідальні люди, яким не байдужа доля рідної землі. Вам не байдуже, хто прийматиме рішення та у чиїх руках будуть головні важелі впливу.

Я щиро дякую усім виборцям, які підтримали мене та команду політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» на Житомирщині. Нас називають головним політичним проривом, свіжим попутним вітром для тих, хто втомився від одноманітної партійної брехні. Ви нам повірили, бо моє чесне ім’я завжди асоціюється із багаторічною підтримкою та розрадою для людей. Я зміг сформувати професійну команду, яка буде гідно впроваджувати головні задачі партії в регіоні.

 За короткий термін виборчих перегонів нам вдалося акцентувати увагу на головному, і ви нас почули. Дякуємо вам за це щиро!

Ми і надалі лишаємося вірними традиціям, партійним напрацюванням та готові бачити вас серед наших однодумців.

Ми хочемо, аби ви і надалі продовжували із нами співпрацю. Бо саме діалог серед громад допоможе ефективно і оперативно впливати на розв’язання проблем та реалізацію нових підходів у розбудові населених пунктів.

Я щиро вірю, що життя у ваших домівках буде комфортним та стабільним і ви нам допоможете у цьому. Бо ми хочемо чути людей, дбати про ваші інтереси та бути на постійному зв’язку із вами.

«ЗА МАЙБУТНЄ» продовжує рух вперед. Ми маємо гарні результати, але наші плани ще більш грандіозні. Ми завжди думаємо далеко наперед і завжди працюємо на успішний результат.

Все тільки починається. Бо наша перемога – це перемога «ЗА МАЙБУТНЄ» кожного з вас.

Зі щирою  повагою та вдячністю,
голова Житомирської обласної організації
політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ»
Віктор Развадовський