Вибрати За

Віктор Развадовський вітає однопартійця Олександра Галяса з 70-річним ювілеєм

Голова обласної організації політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Віктор Развадовський та однопартійці вітають колегу – депутата Романівської селищної ради, головного лікаря КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Романівської районної ради» Олександра Галяса з 70-річним ювілеєм.

Шановний Олександре Миколайовичу!

У день славного 70-літнього ювілею прийміть найщиріші вітання та побажання міцного здоров’я, довголіття, радості від рідних і близьких, миру та добробуту.

Ви все своє життя присвятили медичній галузі і 70 років – це не тільки досвід і роки, але ще й повага, заслуги і мудрість. І Вам, шановний ювіляре, є що згадати і є чим по праву пишатися. Професіоналізм, компетентність та енергійність – це ті риси, які зробили Вас авторитетною і шанованою людиною. Упевнені, що Ви завжди з повагою та розумінням ставитесь до пацієнтів  та  співробітників, повсякчас готові прийти на допомогу.

Тож хай кожен день приносить Вам приємні теплі зустрічі, робота відкривається новими цікавими гранями, і хай Вас незмінно супроводжує успіх в усіх починаннях.

Нехай цей ювілейний день стане для вас яскравішим і теплішим від привітань вдячних пацієнтів і колег! Мирного Вам неба, професійних успіхів та оптимізму!