Вибрати За

Вівад 09 святкує своє 15-ліття! З нагоди ювілею серед працівників розіграли путівки за кордон та три сертифікати на 100 000 грн
11 лютого компанія Вівад 09 відзначила своє 15-річчя!

Урочистості з нагоди ювілею відбулися 12 лютого у Романівському будинку культури. Захід розпочався офіційно і трішки пафосно, а вже за кілька хвилин перетворився у затишне сімейне свято – працівники згадували з чого починалося нині одне з кращих підприємств України в галузі, жартували і сміялися, розповідали як колись Ігор Ходак запалив власною ідеєю кілька людей, як в полі “на семи вітрах” вирішували як починати будувати перші цехи, як творился і росла компанія ВІВАД. Свято вийшло щирим, невимушеним та душевним, сповненим гарних вітань і навіть сюрпризів.

Валерій Ходак, Ігор Ходак, Василь Флуд, Андрій Лещенко, Дмитро Вітюк – саме з перших літер імен цих людей складається назва підприємства” Вівад 09

На початку свята Ігор Ходак звернувся з вітаннями до працівників і щиро дякував за роботу, адже якби не прості трудівники в цехах – підприємство не розвивалося б, не примножувалося, не відкривало б нові робочі місця. Саме завдяки людям, які щоденно трудяться на своїх робочих місцях – Вівад став таким, як він є нині. На сцену запросили перших працівників підприємства, вручили їм подарунки.

Колектив Вівад 09 приймав вітання від багатьох почесних гостей, керівництва Романівської, Миропільської громад, громад сусідніх районів, від директора Романівської лікарні, від настоятеля Свято-Покровської парафії Івана Майки, який разом з віншування висловлював подяку Ігорю Ходаку та компанії Вівад 09, завдяки яким нині в Романові будується церква.

Щирі вітання своєму керівнику Ігорю Ходаку адресували працівники компанії. Ювілею підприємства присвятили віршовані рядки, а керівнику подарували путівку, зауважуючи, що генеральний директор теж має відпочивати і інколи брати відпустку.

Найприємнішою і найнесподіванішою частиною свята стала лотерея, в якій серед працівників компанії розіграли грошові подарунки та путівки на відпочинок.

Так, спочатку розігрували подарунки серед працівників, які працюють у Вівад 09 до 1 року – 10 переможців отримали сертифікати на 2 тис. грн. У розіграші серед вівадівців, які працюють на підприємстві від 1 до 3 років по 5 тис. грн. виграли ще 10 працівників. Наступний розіграш стосувався тих, хто у підприємстві від 3 до 5 років – п’ятеро щасливчиків отримали по 7 тис. грн. Ще п’ятеро фахівців, які Віваду присвятили від 5 до 10 років свого робочого часу виграли в лотерею по 10 тис. грн. Серед ветеранів підприємства, що працюють від 10 до 15 років, розігрували відпустки – путівки за кордон, їх отримали троє працівників, яких обрала рандом-програма лотереї. Два тури вихідного дня розігрували серед відділів та підрозділів Вівад 09. Щасливчиками стали відділ господарської діяльності та будівельний відділ – вони в повному складі поїдуть відпочивати у тур вихідного дня. Ну і звісно найінтригуючим став розіграш трьох сертифікатів на 100000 грн. Їх розігрували серед абсолютно всіх працівників Вівад 09. Переможцями лотереї стали Мельничук Павло, Поліщук Петро та Паламарчук Павло.

Свято закінчилося концертом від заслужених артистів України Яніни та Олександра Яремчуків та дуету скрипальок ViArt.

Фоторепортаж: