Вибрати За

Власник магазину у Романові через апеляційний суд домігся скасування штрафу у 17 тис.грн. за порушення карантину

У Єдиному державному реєстрі судових рішень оприлюднено постанову Житомирського апеляційного суду щодо апеляційної скарги  на постанову Романівського районного суду Житомирської області від 31 березня 2020 року у справі № 290/309/20 за ст. 44-3 КУпАП  (власника магазину у центрі Романова оштрафували на 17 тис. грн за порушення карантину).

 В апеляційній скарзі позивач просить скасувати вказану постанову та закрити провадження у справі за відсутністю складу адміністративного правопорушення. Твердить про незаконність ухвали суду першої інстанції, недоведеність фактів продажу ним непродовольчих товарів. Вказує також про порушення судом його права на захист, невідповідність протоколу про адміністративне правопорушення вимогам ст. 256 КУпАП, не врахування судом при накладенні стягнення його сімейного та матеріального стану, наявності у нього на утриманні дитини, яка навчається на платній основі, не настання тяжких негативних наслідків, що давало підставі для усного попередження.

Житомирський апеляційний суд апеляційну скаргу задовольнив. Постанову Романівського районного суду Житомирської області від 31 березня 2020 року за ст. 44-3 КУпАП щодо  особи  скасував та закрив справу на підставі п. 1 ч. 1 ст. 247 КУпАП за відсутністю складу правопорушення.