Вибрати За

Взуття, скляні і пластикові пляшки, одяг та їжа: що змивають в унітази жителі Романова?

Впродовж цього тижня фахівці РКП “Сервіс” прочищали каналізаційну мережу у Романові на вул. Сергія Лялевича біля багатоповерхівок, на вул. Небесної Сотні (будинки 102, 104, 106), а також в мікрорайоні склозаводу біля двоповерхівок.

Про це РКП “Сервіс” повідомляє на своїй сторінці у фейсбук.Богдан Матат, керівник РКП “Сервіс” розповів Твій Романів, що з каналізаційних мереж виймають такі речі, що й навіть важко уявити, як їх можна було змити в труби. Так з каналізаційних мереж витягли взуття, шматки одягу, пластикові та скляні пляшки, вичистили засмічення, спричинені їжею. Так, найчастіше у багатоповерхівках, труби забиваються картоплею. Крім того труби засмічуються жиром, предметами особистої гігієни, губками для миття посуду, тощо.

У РКП “Сервіс” наголошують – не можна користуватися унітазом як смітником. Це спричиняє засмічення і аварійні ситуації.

В унітаз та раковину не можна змивати залишки їжі. Так, масивніші шматки їжі утворюють закупорки, не розчиняючись, як думають багато споживачів. Залишки каш, борошна, макарони та сипучі харчі на перший погляд легко змиваються, але вже в трубах вони набухають і забивають прохід. Не можна зливати навіть мелену каву, яка осідає на стінках труб і повільно забиває їх. Годі говорити про жир, який швидко густішає та осідає на стінках труб.

Не можна кидати до унітазу засоби інтимної гігієни, контрацептиви, памперси і вологі серветки. Вони 100% спричинять засмічення.

Ну і здавалося б всім зрозуміло, що не можна до унітазу запихати старий непотріб. Можливо якась господарка випадково вилила з брудною водою в унітаз і ганчірку. Але судячи з кількості ганчірок і старого одягу в каналізаційній мережі – їх змивають туди навмисне.