Вибрати За

Велике прибирання у Романові не допомогло: стаканчики і пакети там же – уже нові
27 квітня. Стало

30 березня Твій Романів опублікував статтю “Сотні стаканчиків, недопалки, пляшки та обгортки: Романів потопає у смітті“. Статтю переглянули кілька тисяч читачів, чимало людей написали своє обурення у коментарях, а от чи дослухався хтось до зауважень?

16 квітня у Романові провели велику толоку – працівників всіх установ попросили прибрати за жителями селища. Освітяни, фінансисти, економісти, працівники культури, управлінці дружно гребли узбіччя, навприсядки вибирали з трави недопалки, виловлювали з басейну памперси, збирали гнилі/брудні/смердючі папірці та пакети.

Згідно з розпорядженням про проведення толоки, прибирання в громаді мали завершити до 26 квітня.

Але десь ще не прибрали, десь все згребли в акуратну купу, але сміття і досі там. А найгірше – в більшості місць сміття нове: все ті ж стаканчики, одноразові маски, упаковки. Там же – на узбіччі центральної вулиці в кількох кроках від урни, біля площі, на тротуарах і біля бордюрів. Єдине, що змінилося – колір стаканчиків та пакетів. А ще трава виросла і трішки приховує непотріб.

Так хто ж винен у тому, що Романів потопає у смітті? Задумайтесь: куди ви поділи стаканчик? Ви точно потрапили недопалком у смітник? Ви підняли чек, який випав з вашої кишені? Ви склали своє сміття в пакетик і викинули в урну чи пожбурили на ходу з вікна машини? Це ваша дитина доїла шоколадку і кинула папірець собі під ноги, а ви не зробили зауваження?

Люди, будьте людьми! Це смітить не хтось, це смітите ви!