Вибрати За

Біля п’ятиповерхівок у Романові влаштували майданчик зі сміттєвими баками

Біля багатоповерхівок на вул. Лялевича у Романові облаштували майданчик та встановили сміттєві баки.

Про це Твій Романів повідомили в РКП “Сервіс”.

Сміття з майданчику вивозитимуть двічі на тиждень.

Під час встановлення майданчику деякі жителі будинків обурювалися, адже подібний майданчик влаштовували на цьому місці кілька років тому. Тоді баки змушені були прибрати, так як сміття звозили з усіх сусідніх вулиць і навіть підводами з Великої Козари, непотріб розтягали собаки, пакети летіли у вікна і сморід стояв нестерпний.

Петро Кусковський, керівник РКП “Сервіс” пояснює, що цього разу таких проблем не має виникнути. Адже баків встановили цілком достатньо, аби обслуговувати мікрорайон, вони облаштовані кришками, що упередить розлітання сміття та розтягування його собаками. Також в РКП “Сервіс” зазначають, що кілька років тому багато жителів прилеглих вулиць не мали укладених договорів на вивезення сміття, тому й зносили його сюди. Тепер послугою вивезення відходів охоплені сусідні вулиці майже повністю, тож жителям простіше викинути сміття в машину, що приїжджає під будинок, ніж нести до нововстановлених баків. Тож в РКП “Сервіс” сподіваються, що нині подібних проблем не виникне.

Серед встановлених баків виокремили 2 – один для скла, один для пластику. Тож в РКП “Сервіс” сподіваються, що жителі мікрорайону свідомо підійдуть до цього питання і намагатимуться сортувати сміття. Також просять не викидати в баки будівельне сміття, а лише побутове, так як це заважатиме вивантаженню і вивезенню сміття спецавтомобілем.

Подібні баки вже встановлені в мікрорайоні ПМК уже понад 10 років, на вул. Шевченка теж уже кілька років. Комунальники планують продовжувати встановлювати сміттєві баки в інших мікрорайонах за умови підписання всіма жителями договорів на вивезення твердих побутових відходів і сприяння місцевої влади.