Вибрати За

Булдичів відсвяткував день села концертом та відкриттям тренажерного залу

436-річчя з дня заснування святкувало село Булдичів 9 жовтня. Свято відзначали гучно – з концертом та урочистостями.

Пісні, танці, художні постановки – зал оплексами зустрічав місцевих дорослих та малих артистів. Шквал аплодисментів зібрав колектив “Булдичанка”: Шевчук Майя, Колесник Ілона, Демчук Інна, Кот Леся, Шевчук Оксана, Поліщук Надія виконали пісню-пародію “Бараболя”, про те як жінки «заманюють» у село своїх синів на картоплю, а ті більше «не ведуться на цю аферу».

Під час концерту присутні вітали  найстарших жителів сіл Булдичів і Шевченко, найстаршу родину, батьків, в яких цього року народилися діточки, багатодітні родини. Звучали й вітання від гостей. Зокрема  з вітальними словами на сцені виступив заступник романівського селищного голови Василь Ходюк.

Всю цю святкову атмосферу організували і підготували, спільно з місцевами аматорами сцени, завідувач Булдичівської філії Романівського будинку культури Руденко Людмила та староста Руденко Ярослав.

Окремим важливим етапом святкування стало відкриття нового тренажерного залу у одній із кімнат місцевого клубу. Про гарне місце для занять фізкультурою та спорту жителі Булдичівського округу мріяли давно і ось нарешті мрія втілилася в реальність.

«Цей проєкт був би неможливий без підтримки, а головне – фінансової допомоги від людей. Тож висловлюю щиру подяку людям, які почули, підтримали та долучилися, це Дубенюк Василь, Лапенюк Василь, Поліщук Василь, Паренюк Василь, Колесник Юрій, Руденко Олександр, Давидюк Михайло, Гріщенко Назар, Гуменюк Вадим, Беркута Віктор, Краєвський Богдан. Також дякую ПП “Світанкова Зоря” та ПП “МЕТАГРО”, приватному підприємцю Колеснику Анатолію. Дякую Громадській організації СПІЛЬНО ТЕАМ за придбання покриття на підлогу, музичної колонки та керематів», – зауважив староста громади Ярослав Руденко.