Вибрати За

“Батько наш – Бандера”: працівники культури Романівської громади доєдналися до Інтернет-флешмобуПрацівники відділу культури, туризму, молоді та спорту спільно із діячами сфери культури Романівщини доєдналися до популярного інтернет-флешмобу, виконавши пісню “Батько наш – Бандера”.

Флешмоб запустили підлітки восени 2021 року. Четверо львівських школярок заспівали цю пісню у класі, започаткувавши таким чином флешмоб і спричинивши шквал обурень у російському інформаційному просторі. Українська молодь активно підхопила ідею, школярі почали масово публікувати ролики, використовуючи пісню “Батько наш Бандера” у виконанні хору священників. Згодом у роликах в соцмережах Twitter, TikTok та Instagram школярі та студенти почали самостійно виконувати пісню і навіть демонструвати хореографічні постановки під цю композицію.

9 листопада на офіційній сторінці відділу культури, туризму, молоді та спорту Романівської селищної ради з’явився ролик, присвячений Дню працівників культури, у якому учасники виконують цю ж пісню.