Вибрати За

Антимонопольний комітет розглядає справу про порушення Романівською селищною радою законодавства про захист економічної конкуренції
Північне територіальне відділення Антимонопольного комітету України в межах Житомирської області провело дослідження регіональних ринків послуг з набуття в оренду земельних ділянок комунальної власності.

У результаті Відділення виявило, що Лугинська та Романівська селищні ради Житомирської області встановлювали різні відсоткові ставки плати за земельні ділянки комунальної власності однакового цільового призначення для суб’єктів господарювання, які діють на одному товарному ринку і здійснюють однакові види економічної діяльності.

Про це йдеться на офіційному сайті Північного територіального відділення АМКУ.

У відділенні АМКУ сайту Твій Романів надали коментар з цього приводу у відповідь на інформаційний запит:

“Розпорядженням адміністративної колегії Відділення від 11.03.2021 №60/49-рп/к розпочато розгляд справи №49/60/49-рп/к21 за ознаками вчинення Романівською селищною радою порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 3 статті 50 та абзацом восьмим частини другої статті 15 Закону України “Про захист економічної конкуренції”, у вигляді антиконкурентних дій органу місцевого самоврядування, внаслідок яких окремим суб’єктам господарювання створюються дискримінаційні умови діяльності в порівнянні з конкурентами.

Вказані дискримінаційні умови полягають у встановленні суб’єктам господарювання , які діють на одному товарному ринку, орендної плати за земельні ділянки з однаковим цільовим призначенням в різному відсотковому розмірі від нормативної грошової оцінки земель. Наразі розгляд даної справи триває”, – йдеться у відповіді на запит