Вибрати За

Аварійні бригади вночі ліквідували пошкодження газопроводу і просять споживачів надати доступ до помешкань для відновлення газопостачання
У зв’язку з пошкодженням газопроводу у Житомирському районі було припинено подачу природнього газу для мешканців семи сіл – Бартуха, Грем’яче, Карвинівка, Лісна Рудня, Станіславівка, Старочуднівська Гута та Ягодинка.

При проведені будівельних робіт поблизу села с. Годиха без попереднього погодження з АТ «Житомиргаз», було пошкоджено газопровід високого тиску діаметром 160 мм, що спричинило аварійну ситуацію.

Аварійно-диспетчерська служба, яка оперативно прибула на виклик, локалізувала витік газу. До виконання аварійно-відновлювальні робіт було задіяно бригади  Новоград-Волинського та Житомирського відділень. Враховуючи низькі температури, було прийнято рішення проводити роботи у нічний час. Не зважаючи на складні погодні умови, фахівці АТ «Житомиргаз» за кілька годин провели розкопку пошкодженого газопроводу, виконали зварювальні роботи та опресували частину розподільної мережі.

Вранці 16 лютого газопровід було випробувано на опресування та перевірено відсутність падіння  тиску у системі. Відповідно до заходів безпеки працівники перекрили дворові вводи та провели запуск двох ШРП,  відновивши пуск газу по розподільчих газопроводах.

Наразі, працівники Новоград-Волинського відділення та Чуднівської дільниці Бердичівського відділення запускають домові регулятори тиску, таким чином відновлюють газопостачання населенню.

АТ «Житомиргаз» Звертається до мешканців населених пунктів Бартуха, Гремяче, Карвинівка, Лісна Рудня, Станіславівка, Старочуднівська Гута та Ягодинка з проханням забезпечити доступ працівникам АТ «Житомиргаз» до помешкань для оперативного відновлення газопостачання. Нагадуємо, що відновлення газопостачання можливе виключно за присутності споживача!

Пресслужба АТ “Житомиргаз”